Aktualności

Aktualności

Finał loterii online
Organizacja targów online
Organizacja targów online dla partnerów Majster Budowlane ABC to wydarzenie, które mamy przyjemność współorganizować od kilku lat. Tym razem targi odbyły się w formie online. Partnerzy mogli dokonać zakupu towarów na wirtualnych stoiskach wystawców, które stworzyliśmy specjalnie na tę okazje. Zwieńczeniem tygodnia targów była wielka loteria nagród, którą transmitowaliśmy prosto z Włocławka.
Organizacja Sylwestra
Sylwester w Gołębiewskim
Sylwester w Gołębiewskim w Karpaczu. Kolejny rok odpowiadalismy za realizację oprawy artystycznej i z podczas Balu Sylwestrowego w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Ten wyjątkowy wieczór prowadziła para Dorota Gardias i Marek Kaliszuk.
Streaming z CK Muza w Lubinie
Streaming z CK Muza w Lubinie
Realizowaliśmy streaming z CK Muza w Lubinie Akademi Barbórkowej. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników KGHM Polska Miedź. Tradycyjnie, przedstawiciele kierownictwa KGHM wręczyli medale za długoletnią służbę, pamiątkowe kordziki i honorowe szpady górnicze.
Realizacja bankietu
Bankiet w Double Tree
Bankiet w Double Tree by Hilton Wrocław. Oficjalne przemówienia, trzymająca w napięciu loteria z wyjątkowymi nagrodami oraz szalona zabawa taneczna. Chcąc nadać wydarzeniu wyjątkowego charakteru, zadbaliśmy o dekorację świetlną sali i wyjątkową oprawę muzyczną w wykonaniu niezastąpionej Dj Damn Lady.
realizacja kongresu online
Miasto – Woda – Jakość Życia
25 i 26 października w Tarczyński Arena Wrocław realizowaliśmy kongres Miasto – Woda – Jakość życia 2021. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję posłuchać ciekawych wykładów o wodzie i jej roli w całym ekosystemie. Zadbaliśmy o oprawę techniczną wydarzenia. Od przepięknej sceny po salę z olbrzymim ekranem diodowym, gdzie każdy z uczestników mógł oglądać wykłady prosto ze studia. Przygotowaliśmy transmisję online ze wszystkich wykładów oraz prezentacji profesorów.
Akademia Integracji AB S.A.
Akademia Integracji AB S.A.
Cykl dwóch jesiennych konferencji Akademia Integracji AB S.A. W tym roku wyjątkowo, z uwagi na niepewną sytuację epidemiczną, spotkanie zorganizowaliśmy dwukrotnie dla mniejszych grup uczestników. Po raz kolejny, okazało się, Akademia to doskonałe miejsce nie tylko do rozmów biznesowych. A także do głębszego poznania najnowszych technologii z obszaru IT.
realizacja konferencji w Krotoszycach
Konferencja w Krotoszycach
Konferencja w Krotoszycach. Odpowiadaliśmy za realizację techniczną inauguracji kolejnej edycji nowatorskiego programu KGHM „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej”. Gościem konferencji była wiceminister edukacji narodowej poseł Marzena Machałek.
Live cooking w biurze
Live cooking w pracy?
Live cooking w pracy? Czemu nie. To doskonały pomysł na urozmaicenie codzienności w biurze! Pokaz połączony z degustacją sprawił dużo radości i napełnił brzuchy uczestników spotkania! Mistrz sushi na oczach pracowników jednej z wrocławskich firm przygotowywał sushi, jednocześnie opowiadając o swojej pracy i pasji.
Organizacja dni otwartych
Organizacja Dni Otwartych
Ostatnie, pogodne dni lata żegnaliśmy podczas organizacji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Opolu! Podczas imprezy goście mogli spotkać niezwykłego przybysza z kosmosu! Kto poznaje postać ze zdjęcia? Przez cały dzień towarzyszyło nam mnóstwo zabawy i uśmiechów! Z niecierpliwością czekamy na więcej takich wydarzeń!
Gra terenowa w Zagórzu
Gra terenowa
Gra terenowa zaprojektowana specjalnie dla klienta. Okolica hotelu Maria Antonina w Zagórzy Śląskim była doskonałym miejscem na organizację integracji. Do wygrania wystarczył spryt i umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach. Podczas gry uczestnicy swoją orientację w terenie, umiejętność logicznego myślenia, współpracy w grupie, ale również asertywność, spostrzegawczość, zdolność przełamywania własnych barier i lęków, a także… utrudniania gry przeciwnikom.
Integracja na strzelnicy
Integracja na strzelnicy
Integracja na strzelnicy to zawsze dobry pomysł! Emocje, adrenalina i mnóstwo dobrej zabawy! Instruktorzy zapoznają uczestników z zasadami używania broni palnej tak aby zabawa przebiegała z zachowaniem bezpieczeństwa! Na pierwszy rzut oka zadanie może wydawać się proste, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna! Nie wierzycie? Spróbujcie razem z nami!
praca i integracja
Integracja na polanie
Na uczestników czekała integracja na polanie – zabawy teambuildingowe. Zadania trudniejsze i łatwiejsze, wymagające zarówno sprawności fizycznej jak i tężyzny umysłowej. Organizacja wyjazdu szkoleniowo-integracyjnego. Grupa pracowników IT razem pracowała, bawiła się i wypoczywała.
Piknik firmowy w Toya Golf
Piknik w Toya Golf
Piękna pogoda oraz mnóstwo atrakcji, tak właśnie wygląda piknik w Toya Golf. Pozytywne emocje towarzyszyły uczestnikom pikniku aż do końca trwania imprezy! Główne atrakcje to gry terenowa, akademia golfa oraz rozgrywki w korfballa.
Akademia w CK Muza w Lubinie
Akademia Jubileuszowa
Akademia Jubileuszowa z okazji 60-lecia KGHM – przygotowaliśmy stream tego wyjątkowego wydarzenia. Wydarzenie transmitowaliśmy dla tych, którzy nie mogli być z nami w Centrum Kultury MUZA w Lubinie. Zrealizowaliśmy koncert orkiestry górniczej, nadanie odznaczeń dla zasłużonych pracowników. Podczas uroczystości odbył się również akt nadania sztandarów.
Organizacja targów online
Targi online
Na przełomie czerwca i lipca udało się nam zrealizować targi online branży RTV i AGD w nowoczesnej formule. Na specjalistycznej platformie targowej zbudowaliśmy stoiska wystawców, które wypełnione zostały ciekawymi grafikami, filmami i ofertami. Uczestnicy mogli oglądać czy nawet kontaktować się z przedstawicielami firm. Dodatkową atrakcją były codzienne webinary oraz quizy, w których goście mogli wygrać atrakcyjne nagrody.
Online z Concordia Design
Online z Concordia Design Wrocław. Zorganizowaliśmy podsumowanie roku, wyników sprzedaży i oficjalne rozdanie nagród, odbyło się w wyjątkowej atmosferze w studio TV. Transmisję wysłaliśmy na specjalnie przygotowaną platformę w trzech wersjach językowych. Dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy niespodziankę w postaci pokazu malowania piaskiem.
Pij kranówkę
Film dla ŚPWiK
Film dla ŚPWiK – godziny nagrań i montażu zaowocowały materiałem mającym na celu promocję picia wody z kranu. Z filmu dowiecie się czy warto pić kranówkę. Ile wody spożywa osoba dorosła w ciągu roku oraz ile jesteśmy w stanie oszczędzić rezygnując z wody butelkowanej.
kardiologia online
Kardiologia online
Kardiologia online. Z początkiem maja mieliśmy przyjemność zrealizować konferencję naukowo-szkoleniową online w Concordia Design! Wyjątkową przestrzeń konferencyjną wypełniliśmy kamerami, światłem, telewizorami i ekranem diodowym tworząc studio z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia.
Spotkanie branżowe
Spotkanie branżowe online
Spotkanie branżowe online dla Convention Bureau Wrocław zorganizowaliśmy w Studio Telewizyjnym Stadion Wrocław. Mogliśmy posłuchać ciekawych wykładów, analizy statystyk oraz zobaczyć jak prezentuje się kalendarz wydarzeń w 2021 roku.
Ferie na stadionie
Ferie z pasją
„Ferie z pasją” to zajęcia online dla dzieci, które mieliśmy okazję transmitować prosto ze Studia Telewizyjnego Stadion Wrocław. Zorganizowaliśmy inspirujące wywiady, zajęcia sportowe oraz warsztaty ekologiczne. Zajęcia pokazały, że w domu też można być aktywnym, wiele się nauczyć, a nawet zyskać nową pasję!
Studio kulinarne
Wigilia firmowa online
Wigilia firmowa online. Uczestnicy wydarzenia spotkali się na specjalnie przygotowanej platformie, dzięki której mogli śledzić dokładne instrukcje szefa kuchni przygotowującego hiszpańskie smaki. Wszystkim uczestnikom wysłalismypaczki ze składnikami, które pozwoliły wyczarować pyszne potrawy świąteczne we własnych domach.
Panel dyskusyjny
Panel dyskusyjny online
16 edycję Akademii Integracji dla AB S.A. w tym roku przenieślismy do sieci. Całość, ze studia w Warszawie, poprowadził Mariusz Kałamaga. Zorganizowaliśmy wyjątkowy panel dyskusyjny online, którego uczestnikami byli dyrektorzy i prezesi zarządów największych firm IT w Polsce. Poruszył on wiele aktualnych tematów i wzbudził mnóstwo emocji w uczestnikach wydarzenia.
Loteria Onninen
Finał loterii Onninen
Finał loterii Onninen „Szczęśliwa 25-tka” transmitowaliśmy prosto z siedziby firmy Onninen w Warszawie. Do szczęśliwych zwycięzców trafiły dwa auta VW Caddy Furgon, które były nagrodą główną w losowaniu!
Mistrzostwa Polski w tańcu
Realizacja transmisji live
Realizacja transmisji live z Mistrzostw Polski w Tańcach Standardowych w Sierpcu. Sponsorem tytularnym wydarzenia był Majster Budowlane ABC. Podczas dwóch dni intensywnych zmagań tancerzy zrealizowaliśmy blisko dwadzieścia godzin transmisji na kanał YouTube.
Warsztaty piwne online
Warsztaty piwne online
Mieliśmy okazję zorganizować warsztaty piwne online. Zadbaliśmy o najmniejszy szczegół, od makeupu prelegentów, po realizację wideo i obsługę techniczną. Zaproszeni goście uczestniczyli w wirtualnym zwiedzaniu wrocławskiego Browaru Profesja. Następnie razem z Tomaszem Buczkiem, miłośnikiem eksperymentów, zgłębiali tajniki warzenia piwa w domowych warunkach. Dzięki ekspresowej wysyłce pakietów, uczestnicy mogli wziąć udział w degustacji różnych rodzajów piwa przed swoimi monitorami.
Briefing prasowy
Briefing prasowy zorganizowany przed Hutą Miedzi w Legnicy. Powstanie przez KGHM farmy fotowoltaicznej w Legnicy, której budowa zakończy się jeszcze w tym roku. Work Group Events dostarczyła ekran diodowy wraz z realizacją wideo, nagłośnienie i oświetlenie a także podesty dla dziennikarzy.
Integracja off road
Integracja na Mazurach
Firmowa integracja na Mazurach. Podczas firmowego wyjazdu integracyjnego główne atrakcje odbywały się na świeżym powietrzu. Wybrany przez nas hotel zadbał o najwyższy standard bezpieczeństwa. Goście bawili się wyśmienicie na motorówkach, kajakach i podczas wyprawy off-road.
Organizacja konferencji prasowej
Mieliśmy okazję uczestniczyć w konferencji prasowej z okazji otwarcia najnowszej spółki Grupy Kapitałowej Polskiej Miedzi – Centrum Analityki. Do zadań naszej Agencji należała obsługa techniczna konferencji. Zadbaliśmy o odpowiednią realizację wideo, dostarczyliśmy nagłośnienie i oświetlenie.
Produkcja teledysku
Rapowa piosenka została napisana specjalnie z okazji 25-lecia Onninen na polskim rynku. Inspiracją przy tworzeniu tekstu były wartości firmy, a sam utwór inauguruje start jubileuszowej loterii. Zdjęcia były kręcone na ulicach, w powietrzu i na dachach Warszawy.
Koncert Maryli Rodowicz
Uczestnicy spędzili chwile pełne szampańskiej zabawy podczas koncertów Maryla Rodowicz i Zespół Mig w Hotelu Gołebiewski w Karpaczu. Nasza agencja była odpowiedzialna z produkcję koncertów. Zapewniliśmy nagłośnienie, oświetlenie koncertów, realizację wideo wraz z ekranem LED.
Koncerty w Hotelu Gołębiewski
Ponad tysiąc osób oczekiwało na występ akordeonisty Marcina Wyrostka w specjalnym projekcie muzycznym „Marcin Wyrostek Corazon & Dance Show” z udziałem najlepszych polskich tancerzy – Anny Głogowskiej, Jana Klimenta i Tomasza Barańskiego. Ich występ obfitował w pełne pasji utwory. Towarzyszył im wokal znakomitego Marcina Jajkiewicza, a zapowiedzi występu dokonała pani Iwona Pavlovic 😉
Organizacja kongresu w Hotelu Gołębiewski
Każde wydarzenie rozrywkowe musi być poprzedzone oficjalną konferencją lub przemówieniem. W przypadku imprezy dla Majster Budowlane ABC był to Kongres, podczas którego Zarząd podsumował ostatnie lata oraz nakreślił plany na najbliższą przyszłość. Na ekranie diodowym wyświetlane były prezentacje i przygotowane wcześniej grafiki, a całość odbyła się bez zakłóceń.
Organizacja gali na 1500 osób
Gala na 1500 osób? Nic niemożliwego! Kilkaset metrów podłużnych stołów w Hotelu Gołębiewski, a także odpowiednia transmisja obrazu i dźwięku do każdego zakamarku sal gwarantuje dotarcie przekazu do wszystkich zaproszonych gości. A prezenterem był nie kto inny, jak Krzysztof Ibisz! Atrakcji towarzyszącym kolacji było mnóstwo: koncert zespołu Sokół Orchestra, recital kabaretowy Marcina Dańca oraz oficjalne losowanie poprowadzone przez twarz programu Lotto – Ryszarda Rembiszewskiego.
Sylwester w Hotelu Gołębiewski
Organizacja oprawy artystycznej i zapewnienie scenotechniki podczas Balu Sylwestrowego w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Ten wyjątkowy wieczór prowadziła Agnieszka Cegielska. Gości do tańca porwały: trąbki, puzony, saksofony, gitary, instrumenty klawiszowe i perkusja – gwiazdy wieczoru, czyli Dziubek Band pod batutą Mariusza Dziubka. Zaśpiewali: Marta Kołodziejczyk, Katarzyna Mirowska, Daniel Moszczyński.
Scenografia eventowa
Impreza firmowa we Wrocławiu
Jeden z nowszych lokali na wrocławskiej mapie o nieprzeciętnym designie i wyśmienitym jedzeniu był miejscem spotkania integracyjnego 100 pracowników firmy naszego stałego klienta. Najważniejsza jest dla nas spokojna głowa organizatorów i świetna zabawa gości, a to zawsze udaje się osiągnąć dzięki naszym pomysłom na przeprowadzenie eventu, poświęceniu uwagi detalom i współpracy z zaufanymi partnerami podczas realizacji.
oprawa techniczna imprez
Karczma Górnicza
Blisko tysiąc związkowców oraz zaproszeni goście bawili się w Hali widowiskowo-sportowej, Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie. Produkcja techniczna wydarzenia w tym: zapewnienie nagłośnienia i oświetlenia, realizacja kamerowa, dostarczenie ekranów LED i zapewnienie oprawy scenograficznej tradycyjnie już została powierzona naszej agencji przez NSZZ Solidarność Zakładów Górniczych Polkowice Sieroszowice.
Impreza firmowa
Impreza firmowa w Hotelu Wodnik
Druga edycja imprezy integracyjnej w Hotelu Wodnik dla jednej z wrocławskich firm odbyła się w klimacie disco. Dla grupy 50 osób przygotowaliśmy szereg atrakcji i zabaw, które wprowadzały w nastrój szalonych lat 70. Sale zostały wyposażone w dyskotekowe dekoracje, a DJ oświetlił przestrzeń mnóstwem kolorów.
Organizacja targów
Organizacja targów we Wrocławiu
Organizacja targów we Wrocławiu stała się naszą specjalnością, tym razem zaprosiliśmy uczestników do Hotelu Haston City. Firmy z branży RTV i AGD opanowały całe piętro ukazując swój najnowszy sprzęt. Na scenie targów odbył się szereg paneli dyskusyjnych prowadzonych przez wyśmienitą Agnieszkę Cegielską. Chwile oddechu i gromkiego śmiechu między wywiadami zapewnił kabaret Chyba. Gwiazda wieczoru przybyła prosto z Belgi. Kate Ryan przypomniała uczestnikom czym były szalone lata muzyki eurodisco.
Organizacja eventu
Wizyta Prezydenta RP W KGHM
Mieliśmy ogromną przyjemność brać udział w otwarciu szybu L-VI nieopodal Rynarcic dla KGHM Polska Miedź S.A. W uroczystościach wziął udział prezydent Andrzej Duda, który przy tej okazji odznaczył górników, biorących udział w akcji ratowniczej po tąpnięciu w styczniu tego roku. Powierzono nam produkcję techniczną wydarzenia i zapewnienie sprzętu audio wideo.
piękna sceneria rodem z lat 20
Wyjątkowy event w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu
Wyjątkowy event w klimacie Wielkiego Gatsby’ego dla stałego klienta zorganizowaliśmy w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Każdy mógł wybrać interesujące go warsztaty: degustacje wina, wycieczkę do kopalni uranu lub naukę tańca. Wieczorna gala oprawiona była wieloma atrakcjami takimi jak: występ zespołu coverowego Sugarfree czy pokaz zespołu tanecznego Cheerleaders Wrocław. Wszystko odbyło się w pięknej scenerii rodem z lat 20. Dekoracyjne detale, dużo złota i eleganckie pióra nadały spotkaniu zjawiskowego klimatu.
Targi w Double Tree by Hilton
Organizacja targów w Łodzi
Wrześniowa wizyta w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi wiązała się z organizacją targów branży IT połączonych ze studiem telewizyjnym, co pozwoliło gościom na śledzenie na bieżąco tego, co dzieje się na stoiskach oraz posłuchać interesujących wywiadów. Po uroczystej kolacji odbył się występ kabaretowy znakomitej Formacji Chatelet, a muzyczną zabawę rozkręcił wyjątkowy duet DJ-ki i Saksofonistki.
Piknik Firmowy w Jeleniej Górze
Największy piknik firmowy w Jeleniej Górze w 2019 roku. Na kilku tysiącach metrów kwadratowych terenu powstała ogromna hala namiotowa wyposażona w 200 ławostołów, będąca w stanie pomieścić ponad 1200 osób. Dodatkowo strefa cateringowa, atrakcje piknikowe i scena z nagłośnieniem i oświetleniem! Chłód i mżawka nie przeszkodziły uczestnikom w świetnej zabawie podczas koncertu Rafała Brzozowskiego. Na koniec, muzyka grana przez znakomitego DJ-a, pozwoliło gościom na oddanie się tanecznemu szaleństwu.
Organizacja pikniku firmowego Środa Śląska
W sierpniu przypadła nam w udziale organizacja pikniku firmowego dla 500 osób w Środzie Śląskiej. Imprezę rozpoczął poczęstunek z grilla i otwarcie baru co bez wątpienia wpłynęło na humory uczestników. Dużą popularnością cieszył się foodtrack serwujący wyjątkowe dania kuchni meksykańskiej. Podczas gdy na scenie pojawił się Skolim, rozpoczęła się prawdziwa zabawa, która przekształciła się w szalone tańce do późnej nocy.
Wakacyjna integracja
Koniec lipca to z kolei wyjazd integracyjny dla młodych programistów. Celem podróży stała się Norweska Dolina – miejsce niepodobne do żadnego innego w naszym kraju, bo pozwalające poczuć skandynawski klimat. Na uczestników czekała integracja na polanie – zabawy teambuildingowe i rozgrywki w archery tag. Za to wieczorem nie zabrakło popularnych amerykańskich gier imprezowych, jak i tańców do białego rana w Klubie Vikinga.
Piknik Cyrkowy
Piknikom tematycznym mówimy zdecydowane TAK. Tym razem prawie 200 osób uczestniczyło w imprezie plenerowej przy Hotelu Gem, gdzie panował cyrkowy klimat. Uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach żonglerki i szczudlarstwa, zapoznać się ze sztuką iluzji, czy zmierzyć się z takimi urządzeniami jak siłacz, kopacz i młot. Impreza zakończyła się szalonymi tańcami pod namiotem.
Integracja na Mazurach
Integracja na Mazurach
Mazury to miejsce idealne do wypoczynku, relaksu, i integracji. W malowniczym otoczeniu jeziora Świętajno, jednego z najczystszych w Polsce, zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny dla naszego klienta.
Holi colors
Kolorowa rocznica
Lipcowa sobota przyniosła nam mnóstwo kolorowych doznań! Piknik nad samą Odrą, warsztaty z plecenia wianków, stanowiska z VR oraz turniej bubble football i siatkówki plażowej to atrakcje, które czekały na uczestników. Punktem kulminacyjnym była wspólna zabawa z holi colors. W kolorowych nastrojach uczestnicy kontynuowali integrację na łonie natury.
Piknik Sierpol
Piknik w Głogowie
Jeden z czerwcowych weekendów spędziliśmy w Głogowie realizując dwudniowy piknik Pierwszego dnia uczestnicy bawili się pod hasłem „Gala disco-polo”. Na scenie wystąpiły zespoły: SOLARiS, Voyager Music i gwiazda wieczoru – Chwytak & DJ Wiktor ! Koncertom nie przeszkodziła nawet krótka nawałnica, która odwiedziła Głogów. Imprezę zakończyła dyskoteka pod namiotem, na której grała wyjątkowa Damn Lady. Następnego dnia na scenie wystąpił zespół coverowy Sugarfree Coverband, a główny koncert zagrała Monika Lewczuk
Beata Kozidrak
Koncert Bajm w Wiśle
Mieliśmy wyjątkową przyjemność organizować uroczysty bankiet w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, na którym wystąpiła Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Charakterystyczny, piękny głos wokalistki, a także znane wszystkim utwory przyciągnęły publiczność pod samą scenę!
Targi AB ID 2019
Podczas Targów AB Innovation Days w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, na powierzchni 2000 m2 pojawiło się 35 stoisk targowych, na których zaprezentowano niezliczoną ilość najnowszych produktów, usług i rozwiązań. Wystawcy gotowali pyszne potrawy, pokazywali nowoczesne ekrany LCD, a nawet stworzyli mały kącik fryzjerski z nowoczesnym sprzętem – to stoisko szczególnie upodobały sobie Panie.
Urodziny Galerii Womag
Organizacja urodzinowego festynu dla Galerii Wnętrz WOMAG w Zielonej Górze. Moc atrakcji przygotowanych dla odwiedzających: konkursy dla dzieci i rodziców, pokazy kulinarne Joseph Seeletso, któremu asystował nasz Mim, odwiedziny wyjątkowych sportowców czy przejażdżki angielskim autobusem po Zielonej Górze.
MiR
AB Możliwości i Rozwój
W czwartej edycji konferencji „AB Możliwości i Rozwój”, organizowanej w Hotelu Klimczok w Szczyrku, wzięło udział ponad 130 uczestników. Podczas całodniowego spotkania goście uczestniczyli prelekcjach prowadzonych przez ekspertów, mogli również zapoznać się z nowościami produktowymi prezentowanymi na stoiskach wystawienniczych. Zwieńczeniem intensywnego dnia była uroczysta kolacja poprzedzona występem kabaretu K2.
Plejada Gwiazd
Produkcja techniczna gali Majster Budowlane ABC w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Z uwagi na wyjątkowo dużą ilość artystów i napięty program wieczoru, zaproponowaliśmy klientowi realizację eventu na dwóch scenach. Na większej, koncertowej wystąpili tacy artyści jak: Bajm, Stachursky i Weekend. W sali bankietowej odbyły się natomiast: finał loterii prowadzony przez Ryszarda Rembiszewskiego, występ Grzegorza Halamy, koncert Marcina Wyrostka i Dariusza Kordka. Całość Gali poprowadził Krzysztof Ibisz.
Kongres w Karpaczu
Kongres Majster Budowlane ABC
Ponad dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni targowych i kongres dla 1300 uczestników – to duże wyzwanie dla organizatora. Wsparliśmy technologicznie i produkcyjnie naszego klienta, firmę Majster Budowlane ABC podczas organizacji tego wydarzenia w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
Uroczysta Gala Blachotrapez
Spotkanie dla najlepszych partnerów firmy Blachotrapez zostało zorganizowane w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas uroczystej kolacji uczestnicy mogli posłuchać koncertu utalentowanej polskiej artystki Natalii Szroeder, a Kabaret Ani Mru-Mru rozśmieszał publiczność do łez. Imprezę prowadził Marcin Prokop – znany dziennikarz i prezenter telewizyjny.
Mrozu w Wytwórni
Huczne zakończenia oficjalnych wydarzeń to zdecydowanie nasza mocna strona. Konferencję dla 550 osób zwieńczyła wieczorna impreza, której gwiazdą był Mroza. Występ odbył się na jednej z hal w łódzkiej Wytwórni, a jego oprawa audiowizualna zrobiła niesamowite wrażenie na uczestnikach. Dalszą część zabawy goście spędzili wraz z DJ Adamusem.
Konferencja Onninen
Konferencję dla firmy Onninen, zorganizowaliśmy w Hotelu DobuleTree by Hilton w Łodzi. Współpracująca z obiektem klub Wytwórnia udostępnił nam halę, którą przygotowaliśmy i udekorowaliśmy w oscarową scenografię odpowiednią na okoliczność, jaką było świętowanie dobrych wyników osiągniętych w 2018 roku. Finałem Konferencji był spektakularny wystrzał serpentyn w stronę widowni. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność brać udział w tak szczególnym wydarzeniu w historii firmy. Konferencję prowadziła Katarzyna Pakosińska.
Kosmos w RCS Lubin
Po raz drugi obchody centralnej karczmy piwnej KGHM zorganizowano w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie i ponownie powierzono naszej agencji produkcję techniczną tego prestiżowego wydarzenia. Przewodnim tematem tegorocznej centralnej karczmy piwnej był kosmos, wszechświat i gwiezdne statki. Gospodarzem biesiady była kopalnia ZG Lubin. Tradycyjnie zorganizowano wiele konkursów i zabaw. W imprezie uczestniczyło wielu gości z różnych środowisk, m.in. parlamentarzyści, bankowcy, mundurowi, kadra dyrektorska KGHM i prezesi spółki.
Karczma NSZZ Solidarność
Karczma Solidarności Zakładów Górniczych Polkowice Sieroszowice, zorganizowana w Hali widowiskowo-sportowej, Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie. Blisko tysiąc związkowców związkowców oraz zaproszeni goście przenieśli się w świat pirackich przygód. Do zadań naszej agencji tradycyjnie już należała produkcja techniczna wydarzenia i oprawa scenograficzna uroczystości. 48 metrów kwadratowych ekranów LED SMD 3.9 umożliwiło uczestnikom doskonały odbiór widowiska z każdego miejsca hali. Oświetlenie sceny i części, biesiadnej oraz doskonały dźwięk sprawiły, że uczestnicy wyszli
Wycieczka do Wiednia
Organizacja wyjazdu firmowego do Widnia. W programie m,.in. Pałac Schönbrunn – zwiedzanie wnętrza – trasą Grand Tour, spacer po ogrodach cesarskich. Zobaczenie barwnego Domu Hudertwassera, budowli pozbawionej linii prostych czy jakiejkolwiek symetrii. Wizyta na wiedeńskim Praterze, gdzie na uczestników czekała przejażdżka na Diabelskim Kole! Zwiedzanie Belwederu.
5-lecie Neopunkt-u
W hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi zorganizowaliśmy uroczystą galę z okazji 5-lecia Neopunkt-u – sieci partnerskiej firmy Neonet. Blisko trzystu zaproszonych gości miało okazję wziąć udział w konferencji i zwiedzaniu showroomów, w których wystawcy prezentowali najnowszy sprzęt RTV i AGD. Wieczorem odbyła się kolacja bankietowa. Część rozrywkową rozpoczął stand up Tomasza Jachimka a następnie odbył się koncert zespołu Hello My Sunshine. Wydarzenie poprowadziła piękna Aleksandra Mikołajczyk.
Impreza firmowa w Karpaczu
Niewątpliwą atrakcją spotkania w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu była organizacja spektaklu w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Komedia pt „ Trzy razy łóżko”. On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary aktorów.
 Uroczysta kolacja rozpoczęła się pokazem łączącym muzykę i historię firmy, która powstaje z piasku na oczach widzów. Na scenie wystąpił Dziubek Band – ekspresyjny big- band, którego muzyka
gamescom 2018
Mieliśmy wyjątkową przyjemność uczestniczyć największej europejskiej imprezie dedykowanej grom komputerowym – gamescom 2018. Powierzono nam zaprojektowanie i wykonanie stoiska dla graczy, na którym prezentowano grę Dying Light: Bad Blood firmy Techland. Stoisko miało powierzchnię około 250m2, na której rozmieszczono 48 stanowisk dla graczy, znalazła się tam również scena z ekranem diodowym, z której prowadzono konkursy dla licznie zgromadzonej publiczności.
Strefa kibica Wrocław
Organizacja Strefy Kibica przy Hali Stulecia była wyjątkowym wyzwaniem. Transmisje wszystkich meczów były wyświetlane na dużym ekranie o wymiarach 4×7 metrów. Pomimo nie najlepszego występu naszej reprezentacji kibice byli z nami do końca.
Strefa Emocji Lotos
Funkcjonująca przez miesiąc Strefa Emocji Lotos była miejscem, w którym atrakcje dla siebie znaleźli nie tylko sympatycy piłkarskich rozgrywek! Wszystkie osoby, które odwiedziły Strefę Emocji Lotos mogły skorzystać różnorodnego cateringu, miejsc do relaksu. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych uczestników, którzy mogli skorzystać z licznych konkursów, animacji oraz zabaw integracyjnych.
Urodzinowy piknik firmowy
Rodzinny piknik firmowy z dwudziestymi pierwszymi urodzinami firmy w tle na terenach zielonych Hotelu Gem we Wrocławiu. Spotkanie utrzymane w duchu sportowym, z dużą dawką konkurencji sportowo-integracyjnych, przepysznym cateringiem i w doskonałej oprawie muzycznej.
Piknik i koncert Margaret
Działania artystyczne odbywały się na dwóch niezależnych scenach, mniejszej dla dzieci pełnej śpiewu, zabaw i konkursów i głównej, na której wystąpili Czadersi i Well Done. Jako gwiazda uczestnikom pikniku zaprezentowała się Margaret.
Plenerowy Turniej Gamingowy
W namiocie o powierzchni 200m2 zmieściliśmy 30 komputerów gamingowych, 2 serwery i 30 m2 ekranów LED. W turnieju wzięło udział ponad 200 graczy, którzy zmierzyli się w takich grach CS: GO, League of Legends i FIFA 2018 w wersji mundial 2018. Wydarzenia komentowali Bandit i Nexos kolorytu dodały cosplay’erki Margaret i Madlencia a mecze pokazowe rozegrały drużyny Izako Boars i Pride Team.
Gala AB Innovation Days 2018
Wieczorem uczestnicy jubileuszowej, piątej edycji targów AB Innovation Days 2018 spotkali się na uroczystej Gala, w trakcie której, bawili się w rytmie tanecznych przebojów legendarnego zespołu Boney M.
Targi AB Innovation Days 2018
„Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro” już po raz piąty to hasło usłyszeli uczestnicy najważniejszych targów RTV/AGD – AB Innovation Days. Jubileuszowa edycja targów odbyła się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski w dniach 16-17 czerwca 2018 r. W specjalnie zaaranżowanym studio telewizyjnym, prowadzonym przez znanego dziennikarza Macieja Kurzajewskiego, przeprowadzono wiele rozmów z ekspertami i przedstawicielami wystawców.
Morska impreza
Impreza integracyjna dla 900 osób podsumowująca tygodniową grę scenariuszową, której motywem przewodnim była pierwsza wyprawa Krzysztofa Kolumba. Na estradzie pojawił się szantowy zespół EKD Gdynia i gorąco przywitana przez uczestników Martella z zespołem.
Śladami Krzysztofa Kolumba
Gra scenariuszowa dla 1 300 osób, pracujących w rozproszonej organizacji i zajmujących różne stanowiska oraz posiadający zróżnicowany dostęp do kanałów komunikacji. Zaprosiliśmy pracowników w wirtualną podróż morską śladami Krzysztofa Kolumba. W ciągu tygodnia uczestnicy pokonali trasę pierwszej jego wyprawy. By podgrzać emocje, pracownicy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo.
Dziubek Band w Legnicy
Wielki plenerowy koncert w legnickim Rynku uatrakcyjnił Dzień Hutnika, obchodzony w KGHM Polska Miedź SA. W tym roku wszystkim uczestnikom niezapomnianą zabawę i wrażenia artystyczne zapewnili wyjątkowi artyści. Byli to Ewelina Lisowska, Kasia Stankiewicz, Marta Kołodziejczyk, Maciej Maciejewski, Daniel Moszczyński oraz orkiestra Dziubek Band. Gospodarzem wieczoru był Tomasz Kammel.
Teatr Komedia w Pałacu
Kolejny już raz mieliśmy niewątpliwą przyjemność odpowiadać za organizację i produkcję techniczną wyjazdowego spektaklu Teatru Komedia. Tym razem w gościnnych progach Pałacu Brunów zgromadzeni goście obejrzeli spektakl: „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”. Po przedstawieniu teatralnym odbyła się zabawa dyskotekowa w stylu lat osiemdziesiątych.
Wieczór z Agentem
Niezapomniany wieczór w stylu agenta Jej Królewskiej Mości. Liczne konkursy z nagrodami, w roli prowadzących James Bond i groźny Blofeld. Po uroczystej kolacji uczestnicy mogli spróbować swoich sił w specjalnie zainscenizowanym kasynie, natomiast rozrywkę zapewniał doświadczony DJ. Dekoracje na stołach, ścianach oraz gadżety będące do dyspozycji uczestników tworzyły niepowtarzalny klimat spod znaku 007. Całość dopełniało klimatyczne oświetlenie oraz doskonała atmosfera w namiocie balowym Hotelu Wodnik.
Szkoła Bezpiecznej Jazdy
Po krótkim szkoleniu oraz zapoznaniu się z zasadami działania na torze uczestnicy ruszyli w wir samochodowych doznań. Okazuje się, że prawo jazdy nie oznacza umiejętności prowadzenia samochodu w trudnych warunkach. Doświadczeni kierowcy próbowali swoich sił w wychodzeniu z poślizgu, driftowaniu, teście łosia czy na torze gokartowym. Mogli także przekonać się jak wygląda jazda pod wpływem alkoholu czy dachowanie w specjalnym symulatorze.
Centralna Karczma Piwna
Najważniejsze wydarzenie dla górniczego świata podczas obchodów ich święta. Na tegorocznej karczmie uczestnicy bawili się w świecie dzikiego zachodu w którym Indianie rywalizowali z Kowbojami. 72m2 ekranu LED SMD 3.9, zrobiły wrażenie nawet na najbardziej wybrednych uczestnikach. Wielopunktowe nagłośnienie liniowe sprawiało, że najdrobniejszy szmer ze sceny był doskonale słyszalny a westernowy klimat zapewniały nie tylko wyszukane dekoracje ale i stylowe oświetlenie.
Pochód Major Lisa
Tegoroczny pochód Majora Lisa przerósł oczekiwania mieszkańców Lubina. Po występie chóru górniczego, który jak zawsze otwierał obchody skoku przez skórę na scenę wkroczyła znana skrzypaczka – Katarzyna Szubert, której występ uświetnił pokaz laserowy przygotowany specjalnie na tę okazję. Oświetlenie, nagłośnienie oraz laserowy Major Lis wyświetlony na elewacji RCS Lubin doskonale uzupełniało wydarzenie, które zwieńczył pokaz sztucznych ogni.
Karczma Solidarności
Karczma Solidarności, jak zawsze obchodzona z okazji dnia św. Barbary niewątpliwie przejdzie do historii jako jedna z najlepszych. Ponad czterystu związkowców oraz zaproszeni goście przenieśli się w świat janosikowych przygód. Aż 5 ekranów LED SMD 3.9 pozwalało na doskonałą widoczność z każdego miejsca hali. Oświetlenie aspirujące do największych rockowych koncertów oraz jak zawsze nieskazitelny dźwięk dopełniały obrazu imprezy na najwyższym poziomie.
Patrycja Markowska
Kolejny już raz mieliśmy niewątpliwą przyjemność być producentem koncertu Patrycji Markowskiej. Tym razem występ odbył się w ogromnej sali kongresowej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas widowiska publiczność usłyszała utwory z najnowszej płyty artystki. Nie zabrakło również znanych i cenione hitów piosenkarki. Magiczne, pełne energii show, na długo pozostanie uczestnikom w pamięci.
Otwarcie dworca
W poniedziałek, 6 listopada oficjalnie otwarto nowy dworzec PKS we Wrocławiu znajdujący się w Galerii Wroclavia. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. W uroczystości wziął udział Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa. Spotkanie zakończono symbolicznym gestem przecięcia wstęgi. Do zadań naszej agencji należała produkcja techniczna wydarzenia, zapewnienie cateringu i obsługi hostess.
Konferencja w kinie
Jedna z największych sal Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu została dodatkowo oświetlona stylowym światłem w barwach korporacyjnych klienta. Do dyspozycji prelegentów był odpowiedni podgląd prezentacji, za jakość dźwięku odpowiadał doświadczony realizator dźwięku a na uczestników konferencji czekała przerwa kawowa z fantastycznym cateringiem przekąskowym. Niewątpliwą atrakcją spotkania była gra interaktywna, w której wzięli udział wszyscy goście.
Piknik KGHM Zanam
Ponad 2000 osób przyjechało do Iwna, na piknik KGHM Zanam, aby przy pięknej pogodzie skorzystać z zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Duża popularnością cieszył się konkurs drużyn z wykorzystaniem pojazdu Robust. Podczas pikniku wielokrotnie na scenie pojawiała się wrocławski zespół Hello My Sunshine serwując uczestnikom sporą dawkę wyśmienitej muzyki. Muzyczną gwiazdą tegorocznego pikniku był zespół ENEJ, który zaraził uczestników pikniku pozytywną energią płynącą ze sceny.
Gala 25-lecia Rekman
Z okazji 25-lecia Rekman, w sali wielofunkcyjnej WCK przy Hali Stulecia, odbyła się uroczysta gala, w której uczestniczyło kilkuset gości. Za pomocą niepowtarzalnych animacji piaskowych Marina Rysicz, przedstawiła najważniejsze momenty w historii firmy. Niewątpliwą atrakcją był pokaz wrocławskiej fontanny multimedialnej, podczas którego goście mogli podziwiać wspaniałą grę wody, świateł i muzyki. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę przy muzyce, którą tego wieczoru serwował zespół Celebrate.
Konferencja w Toruniu
Dla naszego partnera, mieliśmy przyjemność zorganizować konferencję w Hotelu Copernicus w Toruniu. Klimatyczne oświetlenie oraz realizacja dźwięku dopełniły obrazu doskonałego spotkania konferencyjnego. Po części oficjalnej uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonego animatora. Parasole, leżaki, parawany, piasek i orzeźwiające napoje przeniosły uczestników w inny świat, daleki od toruńskiej słoty.
React Native EU 2017
W pierwszych dniach września w IBIS Styles Hotel, najważniejsi twórcy aplikacji React Native z całego świata spotkali się we Wrocławiu. Podczas dwudniowego spotkanie przekazano mnóstwo wiedzy, odbyło się wiele spotkań i rozmów. Dla uczestników przygotowano również serię warsztatów, które odbyły się przed konferencją. Nie zabrakło oczywiście spotkań nieformalnych, podczas których był czas na wymianę uwag i komentarzy w jeszcze swobodniejszej atmosferze.
Secured By miniOrange