Aktualności

Aktualności

Wakacyjna integracja
Koniec lipca to z kolei wyjazd integracyjny dla młodych programistów. Celem podróży stała się Norweska Dolina – miejsce niepodobne do żadnego innego w naszym kraju, bo pozwalające poczuć skandynawski klimat. Na uczestników czekała integracja na polanie – zabawy teambuildingowe i rozgrywki w archery tag. Za to wieczorem nie zabrakło popularnych amerykańskich gier imprezowych, jak i tańców do białego rana w Klubie Vikinga.
Piknik Cyrkowy
Piknikom tematycznym mówimy zdecydowane TAK. Tym razem prawie 200 osób uczestniczyło w imprezie plenerowej przy Hotelu Gem, gdzie panował cyrkowy klimat. Uczestnicy mogli wziąć udział w warsztatach żonglerki i szczudlarstwa, zapoznać się ze sztuką iluzji, czy zmierzyć się z takimi urządzeniami jak siłacz, kopacz i młot. Impreza zakończyła się szalonymi tańcami pod namiotem.
Integracja na Mazurach
Integracja na Mazurach
Mazury to miejsce idealne do wypoczynku, relaksu, i integracji. W malowniczym otoczeniu jeziora Świętajno, jednego z najczystszych w Polsce, zorganizowaliśmy wyjazd integracyjny dla naszego klienta.
Holi colors
Kolorowa rocznica
Lipcowa sobota przyniosła nam mnóstwo kolorowych doznań! Piknik nad samą Odrą, warsztaty z plecenia wianków, stanowiska z VR oraz turniej bubble football i siatkówki plażowej to atrakcje, które czekały na uczestników. Punktem kulminacyjnym była wspólna zabawa z holi colors. W kolorowych nastrojach uczestnicy kontynuowali integrację na łonie natury.
Piknik Sierpol
Piknik w Głogowie
Jeden z czerwcowych weekendów spędziliśmy w Głogowie realizując dwudniowy piknik Pierwszego dnia uczestnicy bawili się pod hasłem „Gala disco-polo”. Na scenie wystąpiły zespoły: SOLARiS, Voyager Music i gwiazda wieczoru – Chwytak & DJ Wiktor ! Koncertom nie przeszkodziła nawet krótka nawałnica, która odwiedziła Głogów. Imprezę zakończyła dyskoteka pod namiotem, na której grała wyjątkowa Damn Lady. Następnego dnia na scenie wystąpił zespół coverowy Sugarfree Coverband, a główny koncert zagrała Monika Lewczuk
Beata Kozidrak
Koncert Bajm w Wiśle
Mieliśmy wyjątkową przyjemność organizować uroczysty bankiet w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, na którym wystąpiła Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Charakterystyczny, piękny głos wokalistki, a także znane wszystkim utwory przyciągnęły publiczność pod samą scenę!
Targi AB ID 2019
Podczas Targów AB Innovation Days w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, na powierzchni 2000 m2 pojawiło się 35 stoisk targowych, na których zaprezentowano niezliczoną ilość najnowszych produktów, usług i rozwiązań. Wystawcy gotowali pyszne potrawy, pokazywali nowoczesne ekrany LCD, a nawet stworzyli mały kącik fryzjerski z nowoczesnym sprzętem – to stoisko szczególnie upodobały sobie Panie.
Urodziny Galerii Womag
Organizacja urodzinowego festynu dla Galerii Wnętrz WOMAG w Zielonej Górze. Moc atrakcji przygotowanych dla odwiedzających: konkursy dla dzieci i rodziców, pokazy kulinarne Joseph Seeletso, któremu asystował nasz Mim, odwiedziny wyjątkowych sportowców czy przejażdżki angielskim autobusem po Zielonej Górze.
MiR
AB Możliwości i Rozwój
W czwartej edycji konferencji „AB Możliwości i Rozwój”, organizowanej w Hotelu Klimczok w Szczyrku, wzięło udział ponad 130 uczestników. Podczas całodniowego spotkania goście uczestniczyli prelekcjach prowadzonych przez ekspertów, mogli również zapoznać się z nowościami produktowymi prezentowanymi na stoiskach wystawienniczych. Zwieńczeniem intensywnego dnia była uroczysta kolacja poprzedzona występem kabaretu K2.
Plejada Gwiazd
Produkcja techniczna gali Majster Budowlane ABC w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Z uwagi na wyjątkowo dużą ilość artystów i napięty program wieczoru, zaproponowaliśmy klientowi realizację eventu na dwóch scenach. Na większej, koncertowej wystąpili tacy artyści jak: Bajm, Stachursky i Weekend. W sali bankietowej odbyły się natomiast: finał loterii prowadzony przez Ryszarda Rembiszewskiego, występ Grzegorza Halamy, koncert Marcina Wyrostka i Dariusza Kordka. Całość Gali poprowadził Krzysztof Ibisz.
Kongres w Karpaczu
Kongres Majster Budowlane ABC
Ponad dwa tysiące metrów kwadratowych powierzchni targowych i kongres dla 1300 uczestników – to duże wyzwanie dla organizatora. Wsparliśmy technologicznie i produkcyjnie naszego klienta, firmę Majster Budowlane ABC podczas organizacji tego wydarzenia w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.
Uroczysta Gala Blachotrapez
Spotkanie dla najlepszych partnerów firmy Blachotrapez zostało zorganizowane w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas uroczystej kolacji uczestnicy mogli posłuchać koncertu utalentowanej polskiej artystki Natalii Szroeder, a Kabaret Ani Mru-Mru rozśmieszał publiczność do łez. Imprezę prowadził Marcin Prokop – znany dziennikarz i prezenter telewizyjny.
Mrozu w Wytwórni
Huczne zakończenia oficjalnych wydarzeń to zdecydowanie nasza mocna strona. Konferencję dla 550 osób zwieńczyła wieczorna impreza, której gwiazdą był Mroza. Występ odbył się na jednej z hal w łódzkiej Wytwórni, a jego oprawa audiowizualna zrobiła niesamowite wrażenie na uczestnikach. Dalszą część zabawy goście spędzili wraz z DJ Adamusem.
Konferencja Onninen
Początek roku pochłonęły nam przygotowania do Konferencji dla firmy Onninen, którą organizowaliśmy w Hotelu DobuleTree by Hilton w Łodzi. Współpracująca z obiektem klub Wytwórnia udostępnił nam halę, którą przygotowaliśmy i udekorowaliśmy w oscarową scenografię odpowiednią na okoliczność, jaką było świętowanie dobrych wyników osiągniętych w 2018 roku. Finałem Konferencji był spektakularny wystrzał serpentyn w stronę widowni. Cieszymy się, że mieliśmy przyjemność brać udział w tak szczególnym wydarzeniu w historii firmy. Konferencję
Kosmos w RCS Lubin
Po raz drugi obchody centralnej karczmy piwnej KGHM zorganizowano w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie i ponownie powierzono naszej agencji produkcję techniczną tego prestiżowego wydarzenia. Przewodnim tematem tegorocznej centralnej karczmy piwnej był kosmos, wszechświat i gwiezdne statki. Gospodarzem biesiady była kopalnia ZG Lubin. Tradycyjnie zorganizowano wiele konkursów i zabaw. W imprezie uczestniczyło wielu gości z różnych środowisk, m.in. parlamentarzyści, bankowcy, mundurowi, kadra dyrektorska KGHM i prezesi spółki.
Karczma NSZZ Solidarność
Karczma Solidarności Zakładów Górniczych Polkowice Sieroszowice, zorganizowana w Hali widowiskowo-sportowej, Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie. Blisko tysiąc związkowców związkowców oraz zaproszeni goście przenieśli się w świat pirackich przygód. Do zadań naszej agencji tradycyjnie już należała produkcja techniczna wydarzenia i oprawa scenograficzna uroczystości. 48 metrów kwadratowych ekranów LED SMD 3.9 umożliwiło uczestnikom doskonały odbiór widowiska z każdego miejsca hali. Oświetlenie sceny i części, biesiadnej oraz doskonały dźwięk sprawiły, że uczestnicy wyszli
Wycieczka do Wiednia
Organizacja wyjazdu firmowego do Widnia. W programie m,.in. Pałac Schönbrunn – zwiedzanie wnętrza – trasą Grand Tour, spacer po ogrodach cesarskich. Zobaczenie barwnego Domu Hudertwassera, budowli pozbawionej linii prostych czy jakiejkolwiek symetrii. Wizyta na wiedeńskim Praterze, gdzie na uczestników czekała przejażdżka na Diabelskim Kole! Zwiedzanie Belwederu.
5-lecie Neopunkt-u
W hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi zorganizowaliśmy uroczystą galę z okazji 5-lecia Neopunkt-u – sieci partnerskiej firmy Neonet. Blisko trzystu zaproszonych gości miało okazję wziąć udział w konferencji i zwiedzaniu showroomów, w których wystawcy prezentowali najnowszy sprzęt RTV i AGD. Wieczorem odbyła się kolacja bankietowa. Część rozrywkową rozpoczął stand up Tomasza Jachimka a następnie odbył się koncert zespołu Hello My Sunshine. Wydarzenie poprowadziła piękna Aleksandra Mikołajczyk.
Impreza firmowa w Karpaczu
Niewątpliwą atrakcją spotkania w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu była organizacja spektaklu w wykonaniu Wrocławskiego Teatru Komedia pt „ Trzy razy łóżko”. On i Ona, mąż i żona w sypialni. Trzy potyczki, trzy ważne rozmowy, trzy przełomowe momenty w życiu pewnej pary aktorów.
 Uroczysta kolacja rozpoczęła się pokazem łączącym muzykę i historię firmy, która powstaje z piasku na oczach widzów. Na scenie wystąpił Dziubek Band – ekspresyjny big- band, którego muzyka
gamescom 2018
Mieliśmy wyjątkową przyjemność uczestniczyć największej europejskiej imprezie dedykowanej grom komputerowym – gamescom 2018. Powierzono nam zaprojektowanie i wykonanie stoiska dla graczy, na którym prezentowano grę Dying Light: Bad Blood firmy Techland. Stoisko miało powierzchnię około 250m2, na której rozmieszczono 48 stanowisk dla graczy, znalazła się tam również scena z ekranem diodowym, z której prowadzono konkursy dla licznie zgromadzonej publiczności.
Strefa kibica Wrocław
Organizacja Strefy Kibica przy Hali Stulecia była wyjątkowym wyzwaniem. Transmisje wszystkich meczów były wyświetlane na dużym ekranie o wymiarach 4×7 metrów. Pomimo nie najlepszego występu naszej reprezentacji kibice byli z nami do końca.
Strefa Emocji Lotos
Funkcjonująca przez miesiąc Strefa Emocji Lotos była miejscem, w którym atrakcje dla siebie znaleźli nie tylko sympatycy piłkarskich rozgrywek! Wszystkie osoby, które odwiedziły Strefę Emocji Lotos mogły skorzystać różnorodnego cateringu, miejsc do relaksu. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych uczestników, którzy mogli skorzystać z licznych konkursów, animacji oraz zabaw integracyjnych.
Urodzinowy piknik firmowy
Rodzinny piknik firmowy z dwudziestymi pierwszymi urodzinami firmy w tle na terenach zielonych Hotelu Gem we Wrocławiu. Spotkanie utrzymane w duchu sportowym, z dużą dawką konkurencji sportowo-integracyjnych, przepysznym cateringiem i w doskonałej oprawie muzycznej.
Piknik i koncert Margaret
Działania artystyczne odbywały się na dwóch niezależnych scenach, mniejszej dla dzieci pełnej śpiewu, zabaw i konkursów i głównej, na której wystąpili Czadersi i Well Done. Jako gwiazda uczestnikom pikniku zaprezentowała się Margaret.
Plenerowy Turniej Gamingowy
W namiocie o powierzchni 200m2 zmieściliśmy 30 komputerów gamingowych, 2 serwery i 30 m2 ekranów LED. W turnieju wzięło udział ponad 200 graczy, którzy zmierzyli się w takich grach CS: GO, League of Legends i FIFA 2018 w wersji mundial 2018. Wydarzenia komentowali Bandit i Nexos kolorytu dodały cosplay’erki Margaret i Madlencia a mecze pokazowe rozegrały drużyny Izako Boars i Pride Team.
Gala AB Innovation Days 2018
Wieczorem uczestnicy jubileuszowej, piątej edycji targów AB Innovation Days 2018 spotkali się na uroczystej Gala, w trakcie której, bawili się w rytmie tanecznych przebojów legendarnego zespołu Boney M.
Targi AB Innovation Days 2018
„Zobacz już dziś, co inni pokażą dopiero jutro” już po raz piąty to hasło usłyszeli uczestnicy najważniejszych targów RTV/AGD – AB Innovation Days. Jubileuszowa edycja targów odbyła się w Mikołajkach w Hotelu Gołębiewski w dniach 16-17 czerwca 2018 r. W specjalnie zaaranżowanym studio telewizyjnym, prowadzonym przez znanego dziennikarza Macieja Kurzajewskiego, przeprowadzono wiele rozmów z ekspertami i przedstawicielami wystawców.
Morska impreza
Impreza integracyjna dla 900 osób podsumowująca tygodniową grę scenariuszową, której motywem przewodnim była pierwsza wyprawa Krzysztofa Kolumba. Na estradzie pojawił się szantowy zespół EKD Gdynia i gorąco przywitana przez uczestników Martella z zespołem.
Śladami Krzysztofa Kolumba
Gra scenariuszowa dla 1 300 osób, pracujących w rozproszonej organizacji i zajmujących różne stanowiska oraz posiadający zróżnicowany dostęp do kanałów komunikacji. Zaprosiliśmy pracowników w wirtualną podróż morską śladami Krzysztofa Kolumba. W ciągu tygodnia uczestnicy pokonali trasę pierwszej jego wyprawy. By podgrzać emocje, pracownicy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo.
Dziubek Band w Legnicy
Wielki plenerowy koncert w legnickim Rynku uatrakcyjnił Dzień Hutnika, obchodzony w KGHM Polska Miedź SA. W tym roku wszystkim uczestnikom niezapomnianą zabawę i wrażenia artystyczne zapewnili wyjątkowi artyści. Byli to Ewelina Lisowska, Kasia Stankiewicz, Marta Kołodziejczyk, Maciej Maciejewski, Daniel Moszczyński oraz orkiestra Dziubek Band. Gospodarzem wieczoru był Tomasz Kammel.
Teatr Komedia w Pałacu
Kolejny już raz mieliśmy niewątpliwą przyjemność odpowiadać za organizację i produkcję techniczną wyjazdowego spektaklu Teatru Komedia. Tym razem w gościnnych progach Pałacu Brunów zgromadzeni goście obejrzeli spektakl: „Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka”. Po przedstawieniu teatralnym odbyła się zabawa dyskotekowa w stylu lat osiemdziesiątych.
Wieczór z Agentem
Niezapomniany wieczór w stylu agenta Jej Królewskiej Mości. Liczne konkursy z nagrodami, w roli prowadzących James Bond i groźny Blofeld. Po uroczystej kolacji uczestnicy mogli spróbować swoich sił w specjalnie zainscenizowanym kasynie, natomiast rozrywkę zapewniał doświadczony DJ. Dekoracje na stołach, ścianach oraz gadżety będące do dyspozycji uczestników tworzyły niepowtarzalny klimat spod znaku 007. Całość dopełniało klimatyczne oświetlenie oraz doskonała atmosfera w namiocie balowym Hotelu Wodnik.
Szkoła Bezpiecznej Jazdy
Po krótkim szkoleniu oraz zapoznaniu się z zasadami działania na torze uczestnicy ruszyli w wir samochodowych doznań. Okazuje się, że prawo jazdy nie oznacza umiejętności prowadzenia samochodu w trudnych warunkach. Doświadczeni kierowcy próbowali swoich sił w wychodzeniu z poślizgu, driftowaniu, teście łosia czy na torze gokartowym. Mogli także przekonać się jak wygląda jazda pod wpływem alkoholu czy dachowanie w specjalnym symulatorze.
Centralna Karczma Piwna
Najważniejsze wydarzenie dla górniczego świata podczas obchodów ich święta. Na tegorocznej karczmie uczestnicy bawili się w świecie dzikiego zachodu w którym Indianie rywalizowali z Kowbojami. 72m2 ekranu LED SMD 3.9, zrobiły wrażenie nawet na najbardziej wybrednych uczestnikach. Wielopunktowe nagłośnienie liniowe sprawiało, że najdrobniejszy szmer ze sceny był doskonale słyszalny a westernowy klimat zapewniały nie tylko wyszukane dekoracje ale i stylowe oświetlenie.
Pochód Major Lisa
Tegoroczny pochód Majora Lisa przerósł oczekiwania mieszkańców Lubina. Po występie chóru górniczego, który jak zawsze otwierał obchody skoku przez skórę na scenę wkroczyła znana skrzypaczka – Katarzyna Szubert, której występ uświetnił pokaz laserowy przygotowany specjalnie na tę okazję. Oświetlenie, nagłośnienie oraz laserowy Major Lis wyświetlony na elewacji RCS Lubin doskonale uzupełniało wydarzenie, które zwieńczył pokaz sztucznych ogni.
Karczma Solidarności
Karczma Solidarności, jak zawsze obchodzona z okazji dnia św. Barbary niewątpliwie przejdzie do historii jako jedna z najlepszych. Ponad czterystu związkowców oraz zaproszeni goście przenieśli się w świat janosikowych przygód. Aż 5 ekranów LED SMD 3.9 pozwalało na doskonałą widoczność z każdego miejsca hali. Oświetlenie aspirujące do największych rockowych koncertów oraz jak zawsze nieskazitelny dźwięk dopełniały obrazu imprezy na najwyższym poziomie.
Patrycja Markowska
Kolejny już raz mieliśmy niewątpliwą przyjemność być producentem koncertu Patrycji Markowskiej. Tym razem występ odbył się w ogromnej sali kongresowej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Podczas widowiska publiczność usłyszała utwory z najnowszej płyty artystki. Nie zabrakło również znanych i cenione hitów piosenkarki. Magiczne, pełne energii show, na długo pozostanie uczestnikom w pamięci.
Otwarcie dworca
W poniedziałek, 6 listopada oficjalnie otwarto nowy dworzec PKS we Wrocławiu znajdujący się w Galerii Wroclavia. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Europie. W uroczystości wziął udział Andrzej Adamczyk – Minister Infrastruktury i Budownictwa. Spotkanie zakończono symbolicznym gestem przecięcia wstęgi. Do zadań naszej agencji należała produkcja techniczna wydarzenia, zapewnienie cateringu i obsługi hostess.
Konferencja w kinie
Jedna z największych sal Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu została dodatkowo oświetlona stylowym światłem w barwach korporacyjnych klienta. Do dyspozycji prelegentów był odpowiedni podgląd prezentacji, za jakość dźwięku odpowiadał doświadczony realizator dźwięku a na uczestników konferencji czekała przerwa kawowa z fantastycznym cateringiem przekąskowym. Niewątpliwą atrakcją spotkania była gra interaktywna, w której wzięli udział wszyscy goście.
Piknik KGHM Zanam
Ponad 2000 osób przyjechało do Iwna, na piknik KGHM Zanam, aby przy pięknej pogodzie skorzystać z zaplanowanych na ten dzień atrakcji. Duża popularnością cieszył się konkurs drużyn z wykorzystaniem pojazdu Robust. Podczas pikniku wielokrotnie na scenie pojawiała się wrocławski zespół Hello My Sunshine serwując uczestnikom sporą dawkę wyśmienitej muzyki. Muzyczną gwiazdą tegorocznego pikniku był zespół ENEJ, który zaraził uczestników pikniku pozytywną energią płynącą ze sceny.
Gala 25-lecia Rekman
Z okazji 25-lecia Rekman, w sali wielofunkcyjnej WCK przy Hali Stulecia, odbyła się uroczysta gala, w której uczestniczyło kilkuset gości. Za pomocą niepowtarzalnych animacji piaskowych Marina Rysicz, przedstawiła najważniejsze momenty w historii firmy. Niewątpliwą atrakcją był pokaz wrocławskiej fontanny multimedialnej, podczas którego goście mogli podziwiać wspaniałą grę wody, świateł i muzyki. Po części oficjalnej przyszedł czas na zabawę przy muzyce, którą tego wieczoru serwował zespół Celebrate.
Konferencja w Toruniu
Dla naszego partnera, mieliśmy przyjemność zorganizować konferencję w Hotelu Copernicus w Toruniu. Klimatyczne oświetlenie oraz realizacja dźwięku dopełniły obrazu doskonałego spotkania konferencyjnego. Po części oficjalnej uczestnicy wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonego animatora. Parasole, leżaki, parawany, piasek i orzeźwiające napoje przeniosły uczestników w inny świat, daleki od toruńskiej słoty.
React Native EU 2017
W pierwszych dniach września w IBIS Styles Hotel, najważniejsi twórcy aplikacji React Native z całego świata spotkali się we Wrocławiu. Podczas dwudniowego spotkanie przekazano mnóstwo wiedzy, odbyło się wiele spotkań i rozmów. Dla uczestników przygotowano również serię warsztatów, które odbyły się przed konferencją. Nie zabrakło oczywiście spotkań nieformalnych, podczas których był czas na wymianę uwag i komentarzy w jeszcze swobodniejszej atmosferze.